Tapahtumat

ENNAKKOLIPUT TAPAHTUMIIN TULEVAT MYYNTIIN NOIN KUUKAUSI ENNEN TAPAHTUMIA, SEURAA ILMOITTELUA LOUNAIS LAPISSA JA SOMESSA

 

PERJANTAINA 15.3.2024

PIHLAJA

SHOWTIME KLO 24.00

LIPUT 15€ (VAIN OVELTA)

IKÄRAJA K-18

 

PERJANTAINA 29.3.2024

AHTI

SHOWTIME KLO 24.00

LIPUT 16€ (vain ocelta)

IKÄRAJA K-18

 

LAUANTAINA 6.4.2024

HIM TRIBUUTTI

Showtime klo 24:00

Liput

Ikäraja K-20

LAUANTAINA 20.4 .2024

COSTI

SHOWTIME 23.30

LIPUT

TIISTAINA 30.4.2024 VAPPUBILEET

MANSESTERI

SHOWTIME KLO 24:00

 

LAUANTAINA 25.5.2024

SASTISBILEET

 

LAUANTAINA 1.6.2024

BRÄDI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Menneet:

Pe 17.2.2024 Ege Zulu

Pe 9.2.2024 William

Ma 25.12.2023 Dynaaminen juhlaorkesteri

La 16.12.2023 Stand Up Anitta Ahonen, Matti Paalanen & Tommi Ylimäinen

Pe 8.12.2023 Evelina

Pe 1.12.2023 Costee

La 18.11.2023 Alex Kunnari

La 4.11.2023 Bad Apples

Pe 13.10.2023 Mouhous

Pe 22.9.2023 Jami Faltin

La 3.6.2023 Pasi & Anssi

La 27.5.2023 Sastisbileet

Su 30.4.2023 Mansesteri

Pe 14.4.2023 Stand up

Lasse Oikarinen & Ursula Herlin

La 8.4.2023 Petra

Pe 24.3.2023 Etta

PE 24.2.2023 The 69 Eyes

Pe 10.2.2023 OG Ulla-Maija

La 31.12.2022 Brädi

Ma 26.12.2022 The Bilebändi

Su 25.12.2022 Dynaaminen juhlaorkesteri

La 10.12.2022 Alex Kunnari Laser party

Pe 2.12.2022 Pihlaja

Pe 28.10.2022 Sexmane

La 15.9.2022 Remakka Stand up-ilta

Pe 23.9.2022 Scandinavian music group

Pe 16.9.2022 Costee

La 30.4.2022 Bilebändi Breezer

Pe 29.4.2022 Petri Nygård

Pe 1.4.2022 Costee

Pe 2.10.2020 Og Ulla-Maija

La 1.2.2020 Remakka stand up

La 11.1.2020 Lecafest 2020

Ti 31.12.2019 The Bilebändi

To 26.12.2019 Shut the funk up

Ke 25.12.2019 Dynaaminen juhlaorkesteri

Pe .20.12.2019 Pasi & Anssi

La 7.12.2019  Laser Party -Alex Kunnari-

Pe 29.11.2019 Steve`n`Seagulls

La 16.11.2019 Stand Up Teemu Vesterinen,Fathi Ahmed, Olli Siiki

La 9.11.2019 Hausmylly

La 19.10.2019 The meänland feat. Talonpoika Lalli

La 5.10.2019 Heinola 10 plays Apulanta

Pe 20.9.2019 Og Ulla-Maija

La 14.9.2019 Stand Up Joonas Korhonen, Lasse Oikarinen & Inka Valima

Pe 6.9 AMK avajaiset

Pe-La 14-15.6 Kemin stand Up viikonloppu

La 1.6.2019 Bilebändi jYSÄRI

La 25.5.2019 Sastisbileet Just a cover

La 18.5.2019 Säkenöivä! Goes bar

Ti 30.4.2019 Bilebändi Remix

La 20.4.2019 Oliver

Pe 19.4.2019 Tuohimaa

La 6.4.2019 Kolmas Nainen Tribuutti (paperitähdet)

La 23.3.2019 Umpihankifutis jatkobileet

La 16.2.2019 Electric Retro Night

La 19.1.2019 Lecafest 2019

Ma 31.12.2018 E-Koodi

Ke 26.12.2018 Grooving high allstars

Ti 25.12.2018 Dynaaminen juhlaorkesteri Tempsa & Pyle

Pe 21.12.2018 Og Ulla-Maija

Pe 14.12.2018 Portion Boys

La 8.12.2018 Joulurock 2018

La 1.12.2018 Hausmylly

La 17.11.2018 Silta yli synkän virran - Kirka Tribuutti -

Pe 26.10.2018 Petri Nygård

Pe 5.10.2018 Klamydia 30v juhlakiertue

La 22.9.2018 Stand Up -Kemi Corner Inn-

La 2.6.2018 Valmistujaisbileet, Paperitähdet

La 26.5.2018 Sastisbileet Just a cover

Ma 30.4.2018 Bilebändi jYsäri

Pe 27.4.2018 Steve`n`Seagulls

La 24.3.2018 Alex Kunnari Electric retro tour 2018

Su 31.12.2017 Pepe allstars

Ti 26.12.2017 Grooving high allstars

Ma 25.12.2017 The Bilebändi

La 16.12.2017 Joulurock

Pe 15.12.2017 Lecafest

Pe 8.12.2017 Nikke Ankara

Pe 27.10.2017 Afterglow 30v juhlakeikka

La 8.7.2017 Kemi Beachfutis jatkobileet, Noste 

La 3.6.2017 Valmistujaisbileet, Iskuporakone

La 27.5.2017 Sastamolo kings gaalailta, Just a cover

Pe 14.4.2017 Steve`N`Seagulls

La 8.4.2017 Pesäpirkkojen gaalailta

La 25.3.2017 Alex Kunnari

Pe 4.11.2016 Kotiteollisuus

La 8.10.2016 Mieletön ilta, Sharp Crone, Dg La fuente,

Pe 7.10.2016 Klamydia

Pe 8.4.2016 Steve`N`Seagulls

To 24.3.2016 How much more

Pe 4.3.2016 Dingo

Pe 12.2.2016 Teflon Brothers

La 6.2.2016 Heikki Vieresjoki

La 26.12.2015 Grooving high allstars

Pe 11.12.2015 Arttu Wiskari

Pe 4.12.2015 Lecafest

Pe 27.11.2015 JVG

Pe 13.11.2015 The bilebändi

Pe 6.11.2015 Klamydia

Pe 9.10 Tuomas Kauhanen & Aste

Pe 2.10.2015 Kotitetollisuus

La 5.9.2015 Stand Up Miika Pettersson

Pe 7.8.2015 Pauli Hanhiniemi & Hehkumo, Lohkare

La 4.7.2015 Tähti beachfutis jatkobileet

Pe 12.6.2015 Steve`N`seagulls

La 23.5.2015 Just a molo

Pe 10.4.2015 Apulanta

Pe 20.3.2015 Elastinen

Pe 13.3.2015 Kasmir

Pe 13.2.2015 Joku paikallinen bändi

Pe 30.1.2015 Aste

Pe 26.12.2014 Grooving High allstars

Pe 28.11.2014 Apulanta

La 25.10.2014 Nenäbileet

Pe 15.8.2014 Kotiteollisuus

La 24.5.2014 Sastamolo kings gaala-ilta

Pe 23.5.2014 Stig

Pe 25.4.2014 Jukka Poika

Pe 18.4.2014 Cheek

Pe 28.3.2014 Lauri Tähkä

La 22.3.2014 Pesäpirkkojen gaala-ilta

Pe 14.3.2014 Petri Nygård

Su 2.2.2014 Stand Up Riku Sottinen, Jussi Simola & Jape Grönroos

Pe 27.12.2013 Joku paikkallinen bändi

Ke 25.12.2013 Grooving high allstars

Pe 20.12.2013 Haloo helsinki

La 21.12.2013 RFTK Joulurock

Pe 22.11.2013 Tuomas Kauhanen

Pe 8.11.2013 Stand Up Arimo Mustonen & Tomi Haustola

Pe 27.9.2013 Aste

La 14.9.2013 Stand Up Ferrix Hovi, Olli Siiki & Ville Saarenketo

Pe 13.9.2013 Matti Nykänen

Pe 30.8.2013 Stand Up Zaani & Matti Patronen

Ti 18.6.2013 Stand Up Ville Saarenketo Polkupyöräkiertue

La 25.5.2013 Sastamolo Kings gaalailta artistina Just a molo

La 27.4.2013 Stand Up ilta Tommi Mujunen & Panu Kärri

La 13.4.2013 Kannat kattoon naistentapahtuma artistina Fresh X

Pe 12.4.2013 Klamydia

Pe 22.3.2013 Cheek

 

 

Corner Inn

Kauppakatu 10
94100 KEMI

Puhelin: +358 (0)16 254 730
Sähköposti: palaute(a)corner-inn.fi


Ikärajat:
MA–TO, SU (K-18)
PE–LA (K-20)